Home >> #5 USPTA Jr Circuit Diablo CC >> Entrants | Grand Prix Circuits |
#5 USPTA Jr Circuit Diablo CC
Entrants by division |
Boys' 10 Singles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Chandran,Dylan R | Feb 29 2020 2:00PM | M | Alamo,CA | ||||||||
2. Chapman,Maksim | Feb 29 2020 11:30AM | M | Danville,CA | ||||||||
3. Conway,Michael A | Feb 29 2020 11:15AM | M | Orinda,CA | ||||||||
4. Gore,Amogh G | Feb 29 2020 11:15AM | M | Pleasanton,CA | ||||||||
5. Hooper,Mayura | Feb 29 2020 11:30AM | F | Alamo,CA | ||||||||
6. Ramkumar,Rahul | Feb 29 2020 11:15AM | M | Castro Valley,CA | ||||||||
7. Sathyanand,Advaith | Feb 29 2020 1:45PM | M | Castro Valley,CA | ||||||||
8. Singla,Aarush | Feb 29 2020 11:30AM | M | Danville,NC | ||||||||
9. Skjorshammer,Johan | Feb 29 2020 11:30AM | M | Orinda,CA | ||||||||
10. Stowell,Jackson T | Feb 29 2020 11:15AM | M | Berkeley,CA |
Boys' 12 Singles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Anandkumar,Guhan | Feb 29 2020 9:00AM | M | Castro Valley,CA | ||||||||
2. Basegmez,Evren | Feb 29 2020 9:00AM | M | Moraga,CA | ||||||||
3. Bazulin,Dimitri | Feb 29 2020 9:00AM | M | Concord,CA | ||||||||
4. Byrne,Riley J | Feb 28 2020 4:00PM | M | Orinda,CA | ||||||||
5. Chandran,Neil | Feb 28 2020 4:00PM | M | Alamo,CA | ||||||||
6. Chen,Connor | Feb 28 2020 4:00PM | M | Benicia,CA | ||||||||
7. Esformes,Nathan G | Feb 28 2020 5:30PM | M | Alamo,CA | ||||||||
8. Esformes,Theo R | Feb 28 2020 5:30PM | M | Alamo,CA | ||||||||
9. Forrest,Hudson | Feb 28 2020 4:00PM | M | Danville,CA | ||||||||
10. Fu,Ryan R | Feb 28 2020 5:30PM | M | Pleasanton,CA | ||||||||
11. Hsiao,Aiden | Feb 28 2020 4:00PM | M | Foster City,CA | ||||||||
12. Kirchner,Drew | Feb 29 2020 9:00AM | M | Moraga,CA | ||||||||
13. Lee,Noah H | Feb 28 2020 4:00PM | M | San Ramon,CA | ||||||||
14. Mann,Jacob A | Feb 28 2020 5:30PM | M | Alamo,CA | ||||||||
15. Ram,Dhruv | Feb 28 2020 4:00PM | M | Dublin,CA | ||||||||
16. Richtenburg,Charles B | Feb 28 2020 5:30PM | M | Orinda,CA | ||||||||
17. Robb,Nicholas | Feb 28 2020 5:30PM | M | Oakland,CA | ||||||||
18. Russell,Duncan H | Feb 29 2020 9:00AM | M | Berkeley,CA | ||||||||
19. Silveira,Henry | Feb 28 2020 4:00PM | M | Orinda,CA |
Boys' 14 Singles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Angel,Nicolas | Feb 29 2020 11:30AM | M | Alamo,CA | ||||||||
2. Ball,Jake | Feb 29 2020 12:00PM | M | Danville,CA | ||||||||
3. Chen,Aidan | Feb 29 2020 1:15PM | M | Benicia,CA | ||||||||
4. Deluca,Nicholas M | Feb 29 2020 12:15PM | M | Danville,CA | ||||||||
5. Dille,Gavin | Feb 29 2020 2:00PM | M | Orinda,CA | ||||||||
6. Fayet-Faber,Matthieu | Feb 29 2020 12:00PM | M | Danville,CA | ||||||||
7. Kasirajan,Stephanie | Feb 29 2020 12:00PM | F | Alamo,CA | ||||||||
8. Keery,Alexander T | Feb 29 2020 11:30AM | M | Danville,CA | ||||||||
9. Ledezma,Diego | Feb 29 2020 12:15PM | M | Moraga,CA | ||||||||
10. Melvani,Rishal | Feb 29 2020 11:30AM | M | Danville,CA | ||||||||
11. Nagesetty,Sachin | Feb 29 2020 12:00PM | M | San Ramon,CA | ||||||||
12. Roobol,Lars W | Feb 29 2020 2:30PM | M | San Ramon,CA | ||||||||
13. Sawhney,Rupin | Feb 29 2020 11:30AM | M | Danville,CA |
Boys' 16 Singles | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City |
Girls' 12 Singles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Carlson,Olivia | Feb 26 2020 10:30AM | F | Danville,CA | ||||||||
2. Jumper,Kate E | Feb 29 2020 10:30AM | F | Piedmont,CA | ||||||||
3. Kasirajan,Stephanie | Feb 26 2020 10:30AM | F | Alamo,CA | ||||||||
4. Loukos,Maya | Feb 29 2020 10:30AM | F | Danville,CA | ||||||||
5. Martin,Ilah G | Feb 29 2020 10:30AM | F | Diablo,CA | ||||||||
6. Paige,Elliott J | Feb 28 2020 11:00AM | F | Piedmont,CA | ||||||||
7. Silveira,Maddie | Feb 28 2020 11:00AM | F | Orinda,CA | ||||||||
8. Skjorshammer,Skye | Feb 29 2020 10:30AM | F | Orinda,CA |
Girls' 14 Singles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Basegmez,Dilara | Feb 29 2020 9:00AM | F | Moraga,CA | ||||||||
2. Bracco,Tracey | Feb 29 2020 9:00AM | F | Alamo,CA | ||||||||
3. Hansen,Tabitha | Feb 29 2020 10:00AM | F | Alamo,CA | ||||||||
4. Jumper,Anne M | Feb 29 2020 9:00AM | F | Piedmont,CA | ||||||||
5. Kamath,Sachika | Feb 29 2020 10:00AM | F | San Ramon,CA | ||||||||
6. Kiaie,Elizabeth G | Feb 29 2020 10:00AM | F | Alamo,CA | ||||||||
7. Laforte,Mara G | Feb 25 2020 9:00AM | F | Piedmont,CA | ||||||||
8. Morshed,Darya | Feb 28 2020 4:00PM | F | Berkeley,CA | ||||||||
9. Reiss,Olivia A | Feb 29 2020 9:00AM | F | Oakland,CA | ||||||||
10. Rhee,Alison | Feb 25 2020 9:00AM | F | Orinda,Ca | ||||||||
11. Rich,Lauren C | Feb 28 2020 5:30PM | F | Diablo,CA | ||||||||
12. Snellgrove,Lindsay | Feb 28 2020 4:00PM | F | Alamo,CA | ||||||||
13. Soine,Madeleine | F | Danville,CA | |||||||||
14. Steele,Betsy A | Feb 29 2020 10:15AM | F | Alamo,CA | ||||||||
15. Tancreto,Elise | Feb 29 2020 10:00AM | F | Diablo,CA | ||||||||
16. Wais,Lyna | Feb 29 2020 9:00AM | F | Oakland,CA | ||||||||
17. Wight,Amber M | Feb 29 2020 10:15AM | F | Alamo,CA | ||||||||
18. Yuen,Sydney | Feb 28 2020 5:30PM | F | Danville,CA |
Girls' 16 Singles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Hermanson,Emma | Mar 1 2020 9:00AM | F | Martinez,CA | ||||||||
2. Schulz,Taylor | Mar 1 2020 9:00AM | F | Alamo,CA | ||||||||
3. Vienna,Jordyn | Mar 1 2020 11:00AM | F | Danville,CA |
Total Active Entrants: 71
Total Inactive Entrants: 0
Total Inactive Entrants: 0